Práce na centrále

Webový analytik – SPORTISIMO – Praha

Hledáme k Tomovi dalšího webového analytika. Tvým úkolem bude v datech z Google Analytics umět najít odpovědi na složitější otázky kolegů, kdy nám UI rozhraní GAček nestačí a musíme jít více do hloubky. Aktuálně se připravujeme na přechod z GAU 360 na GA4 360, který musíme zvládnout do konce tohoto roku.
Čeká nás revize všech reportů s kterými kolegové pracují. Tvorba nových dimenzí, metrik a reportů na míru. Pojď do toho s námi.

Náplň práce:

• Práce s daty v Big Query.
• Interpretace a vizualizace získaných dat.
• Tvorba reportů v GA4, Google Data Studiu, PowerBI.
• Pomáhat kolegům data správně chápat a číst.

Očekáváme:

• Vášeň pro data, čísla a jejich interpretaci.
• Znalost SQL jazyka.
• Znalost Google Analytics (hodí se rozdíl mezi Universal a 4) a alespoň letmou znalost DataStudia.
• Dobré řečnické dovednosti pro prezentaci dat.

Nabízíme:

• Moderní kanceláře na konečné metra B Zličín.
• Možnost homeoffice 2x týdně, flexibilní pracovní doba.
• Týden volna k dovolené navíc, Multisportku za super cenu.
• Tým UXáků se zkušenostmi a kolegy, kteří rádi pomůžou a poradí.
• Rodinnou atmosféru v celém e-commerce. Prostě podpora ze všech stran.
• Podporu z BI oddělení.
• Budgety na vzdělávání - knihy, workshopy, konference.
• Každodenní snídaně a příspěvky na obědy.
• VIP slevy na všechny prodávané produkty a spoustu dalšího...

Za UX tým Sportisima
Tomáš, Webový analytik

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

SPORTISIMO s.r.o.

Kontakt

Radek Matula
Řevnická 170/4
155 21  Praha 5
Česká republika