Práce na centrále

Executive Assistant – SPORTISIMO – Praha/Zličín

Máš organizační schopnosti a umíš pracovat samostatně? Jsi týmový hráč a hledáš práci, kde bys mohl/a ukázat, co v tobě je? Pokud ano, čti dál. :)

Jaká bude tvoje role?
Staneš se součástí týmu SPACEPLANNING, ve kterém je nás v současné době 10. Každý se stará o něco jiného, ale navzájem jsme si všichni nablízku a pomáháme si. Ty bys byl/byla naší pravou rukou.

Co se celkově děje v oddělení?

Tvorba návrhů a správa plánů interiérového uspořádání prodejen, tvorba návrhů, uspořádání kategorií produktů a jejich správa v prostředí SPACEPLANNING a vyhodnocování jejich efektivity, měření kapacity zásob a jejich efektivního doplňování (space management), podpora instore marketingu.

Co budeš přesně dělat?

Pomáhat při objednávkách vybavení prodejen. Podílet se na vývoji nábytku. Pracovat ve Spacemanagementovém systému a s Excelem. Plnit ostatní úkoly, které ti zadá vedoucí oddělení. A taky trochu komunikovat v AJ.

Co k tomu potřebujeme?

Jestli máš SŠ, je to bezva. Samostatné myšlení a orientace na detail je základ. Je potřeba ovládat dobře MS OFFICE, zejména Excel. A mít řidičák, který občas budeš potřebovat.

Co ti za to nabídneme?

Podporu od nadřízeného a celého týmu SPACEPLANNING. Férový tým kolegů, který Tě nezklame. Flexibilní pracovní dobu. Výbornou dostupnost naší centrály v Praze na Zličíně – konečná metra B. Dobrou kávu a výborné snídaně, díky kterým ti práce půjde od ruky. Kurzy angličtiny, stravenky, VIP slevovou kartu do našich prodejen, MultiSport kartu atd. Moderní kanceláře, relax zónu, ping-pong, playstation, tělocvičnu, kde každý z nás na chvilku vypne.

A co dál?
Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nás kontaktovat. Rádi s Tebou projdeme vše podrobněji.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

SPORTISIMO s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

SPORTISIMO s.r.o.
Jaroslav Holý