Práce na centrále

Junior UX Designer – SPORTISIMO – PRAHA Zličín

Hledáme nadějné začínající designery, kteří mají chuť s námi měnit stav e-commerce se sportovní módou. Ukážeme ti, jak vytvořit spoustu návrhů a vybrat z nich ten správný. Ukážeme ti, jak vygenerovat a otestovat jednotlivé nápady. A naučíme tě, jak ty správné návrhy prezentovat zadavatelům i zadat vývojářům.

Jsme malý úderný tým s velkou silou a pravomocí a nebojíme se to využít pro potěšení uživatelů a zisk firmy.

Náplň práce:

budeš se účastnit všech fází designového procesu od:
- získání podkladů od stakeholderů, výzkumu
- tvorby hypotéz, generování nápadů, tvorby prototypů
- přes zadávání výstupů k vývojářům
- až po testování a ověřování

Očekáváme:

• výraznou chuť se učit a posouvat sebe samotného
• základní znalost metodik UX designu, hlubší znalost naučíme
• samostatnost při získávání informací k úkolům
• týmový přístup při řešení složitějších problémů
• píli, drajv, vášeň
• spoustu zvídavých otázek
• předchozí zkušenosti kolem vývoje webů a aplikací výhodou

Nabízíme:

• moderní kanceláře na konečné metra B Zličín
• tým UXáků se zkušenostmi a kolegy, kteří rádi pomůžou a poradí
• budgety na vzdělávání - knihy, workshopy, konference
• rodinnou atmosféru v celém e-commerce
• in-house výzkumníci
• tým analytiků, kteří zvládnou dostat jakoukoliv informaci skoro odkudkoliv
• tvoje oblíbené nástroje pro kreslení a skicování
• spoustu možností, kde se zapojit
• každodenní snídaně
• stravenky
• MultiSport kartu za výhodnou cenu
• možnost občasné práce z domova
• slevy do našich prodejen a e-shopů SPORTISIMO a Molo
• outletovou prodejnu pro zaměstnance
• „Sportisimo days“ – za každý odpracovaný rok 1 den placeného volna navíc k dovolené

Máš chuť si o tom promluvit? Pošli nám Tvůj životopis pomocí tlačítka „ODPOVĚDĚT“.
Budeme se na Tebe těšit.
Lukáš

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

SPORTISIMO s.r.o.

Kontakt

Řevnická 170/4
155 00  Praha
Česká republika