Práce na centrále

Senior UX Designer – SPORTISIMO – PRAHA Zličín

Když tohle píšu, máme na sportisimo.cz v tento okamžik cca 800 aktivních uživatelů. Kdo jsou? Co hledají? Co nakoupí? A proč nenakoupí? Co můžeme udělat pro to, aby buď nakoupili online, nebo alespoň přišli na prodejnu? Co můžeme zlepšit a jak? Kam až můžeme design e-commerce posunout? Co zkusit nového, abychom uživatelům ulehčili výběr mezi tisíci produktů? A proč sakra nevidí to modré tlačítko vpravo dole?
To je jen pár otázek, které si klademe každý den. A každý den se na ně pokoušíme zjistit odpověď.

Kladeš-li si podobné otázky, tak hledáme do týmu právě tebe. Zkušeného UXáka, kterého baví online prodej nejen sportovního oblečení a vybavení. Kterého baví vymýšlet neotřelá řešení. Který dokáže skloubit požadavky marketingu, byznysu a uživatelů. A kterého baví pátrat po důvodech chování uživatelů a přizpůsobovat jim UI všech našich rozhraní - ať už jde o weby Sportisimo, Molo-sport, Hardsport nebo o kiosky na prodejnách, PDA pro prodejce a administraci pro interní uživatele.

Náplň práce:

• získání podkladů od stakeholderů
• tvorba hypotéz, generování nápadů
• tvorba prototypů a interakčního designu
• spolupráce s vývojáři, analytiky, stakeholdery a dalšími členy týmu
• vedení design workshopů

Očekáváme:

• samostatnost při získávání informací k úkolům
• týmový přístup při řešení složitějších problémů
• znalost metodik UX designu od hloubkových rozhovorů až po uživatelské testování (na samotný research máme v týmu člověka, ale někdo mu ta zadání musí připravit)
• neodbytnost při prosazení důležitých změn
• píli, drajv, vášeň
• nadhled nad vlastní prací
• schopnost generovat a ověřovat nápady
• schopnost vést designové workshopy
• chuť neustále se učit a posouvat sebe i tým
• spoustu otázek

Nabízíme:

• moderní kanceláře na konečné metra B Zličín
• tým UXáků se zkušenostmi a kolegy, kteří rádi pomůžou a poradí
• budgety na vzdělávání - knihy, workshopy, konference
• rodinnou atmosféru v celém e-commerce
• in-house výzkumníci
• tým analytiků, kteří zvládnou dostat jakoukoliv informaci skoro odkudkoliv
• tvoje oblíbené nástroje pro kreslení a skicování
• spoustu možností, kde se zapojit
• každodenní snídaně
• stravenky
• MultiSport kartu za výhodnou cenu
• možnost občasné práce z domova
• slevy do našich prodejen a e-shopů SPORTISIMO a Molo
• outletovou prodejnu pro zaměstnance
• „Sportisimo days“ – za každý odpracovaný rok 1 den placeného volna navíc k dovolené

Nabízíme:

Pokud Tě naše nabídka zaujala, tak neváhej a pošli nám Tvůj životopis pomocí tlačítka „ODPOVĚDĚT“.
Budeme se na Tebe těšit.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, jiné

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

SPORTISIMO s.r.o.

Kontakt

Řevnická 170/4
155 00  Praha
Česká republika