Práce na centrále

→Pracovník zákaznického servisu CZ–SPORTISIMO–Praha/Zličín←

Jsme sehraný tým, který každý den pečuje o naše zákazníky. Právě teď hledáme nové kolegy do našeho rozrůstajícího týmu. Chceš být jedním z nich?

Kdo jsme

Myslíme si, že skvělý zákaznický servis má podobu tzv. dvojitého úsměvu. Jeden je na tváři toho, kdo jej poskytuje, a druhý na tváři toho, kdo jej využívá. Naší snahou je bořit mýtus o práci v call centrech tím, že stanovujeme nová pravidla a přístupy, které jsou pro práci využívány. Snažíme se spojovat břehy mezi zákazníkem a firmou. Celý náš tým drží pohromadě optimismus a týmový duch.

Co Ti můžeme nabídnout?

Máme fajn partu, která si je navzájem oporou a pomáhá si. Také máme skvělou šéfovou, která má vždy skvělou náladu a nezkazí žádnou legraci. Je tu dobrý kafe a skvělé snídaně. Kdo chce, tak tu může studovat angličtinu a firma nám přispívá na jídlo. Do našich obchodů máme k dispozici VIP slevovou kartu a když hodně sportujeme, tak využíváme Multisportkartu. Jsou tu krásné sportovně laděné kanceláře a spoustu relaxačních zón, kde si můžeš odpočinout, nebo si vyřídit soukromý hovor. Sedíme blízko stanice metra B – na Zličíně.
Budeš mít možnost se dále vzdělávat a absolvovat různá školení. Pracujeme od PO-NE od 8:00 – 20:00 – krátký/dlouhý týden. Dostaneš mzdu 21.000,- + odměny a po 1 roce pak u nás mzda roste. Na našem případném setkání Ti můžeme ukázat, která židle bude přesně ta Tvoje.

Jak si představujeme našeho nového kolegu?

Umíš dobře češtinu a pokud máš zkušenosti s prací v obchodě je to pro Tebe i pro nás velké +, pokud ne, nic se neděje, rádi Tě vše doučíme. Rád/a sportuješ a víš alespoň trochu jak vypadá raketa, se kterou se hraje tenis, badminton, nebo squash?

Co děláme?

Nikdy nevíme, jak náš den bude vypadat. Každý zákazník má své jedinečné potřeby a přání. Není možné se na všechny telefonáty, emaily a rozhovory připravit. Proto je potřeba otevřený přístup postavený na naslouchání se snahou najít řešení, které bude pro obě strany nejlepší.
Naším denním chlebem je tedy především vyřizovat požadavky k objednávkám a pomáháme při výměně a vrácení zboží. Děláme věci, které mají smysl a kterým věříme.
Pokud se Ti to líbí, ozvi se nám, můžeme to spolu ještě probrat. Lucka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

SPORTISIMO s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

SPORTISIMO s.r.o.
Řevnická 170/4
155 00  Praha
Česká republika