Práce na skladě

Školitel/ka v logistice

Náplň práce:

• Školení zaměstnanců napříč odděleními skladu (pracovní postupy / procesy)
• Koordinace zapracování nových zaměstnanců skladu
• Spolupráce na tvorbě školicích materiálů
• Práce v interním administrativním systému
• Práce s PDA

Požadavky:

• Ukončené SOU/SŠ vzdělání
• Znalost práce na PC (MS Office - zejména excel a powerpoint)
• Orientace ve skladových procesech podmínkou
• Znalost práce s PDA velkou výhodou
• Ochota aktivně se účastnit pracovního procesu
• Výborné komunikační dovednosti, schopnost zaujmout
• Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

• Mzdu až 30.000 Kč
• Obědové stravenky
• Placené volno navíc za odpracované roky
• VIP slevovou kartu na naše produkty
• Práce na 8 hodin denně
• Moderní sklady v Rudné u Prahy
• Svozy z řady míst – Zličín a Beroun/Králův Dvůr (Loděnice a další)
• Zaučení
• Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Za Panskou zahradou 1018/1, 252 19  Rudná-Rudná, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

SPORTISIMO s.r.o.

Kontakt

Blanka Galarasová