Práce na centrále

→Pracovník zákaznického servisu CZ nebo SK–SPORTISIMO–Praha←

Jsme sehraný tým, který každý den pečuje o zákazníky SPORTISIMO v CZ, a SK. Právě teď hledáme nové kolegy. Chceš být jedním z nich? Můžeš si vybrat, zda budeš pracovat pro český tým, nebo slovenský tým.

Kdo jsme

Myslíme si, že skvělý zákaznický servis má podobu tzv. dvojitého úsměvu. Jeden je na tváři toho, kdo jej poskytuje, a druhý na tváři toho, kdo jej využívá. Naší snahou je bořit mýtus o práci v call centrech tím, že stanovujeme nová pravidla a přístupy, které jsou pro práci využívány. Snažíme se spojovat břehy mezi zákazníkem a firmou.
Celý náš tým drží pohromadě optimismus a týmový duch. Naše maximální úsilí se projevuje na spokojenosti našich zákazníků. Mnoho z nás miluje přírodu, ve které se snaží po práci trávit volný čas.

Co Ti můžeme nabídnout?

Máme fajn partu, která si je navzájem oporou a pomáhá si. Také máme skvělou šéfovou, která má vždy skvělou náladu a nezkazí žádnou legraci. Je tu dobrý kafe a skvělé snídaně a to i sladké i slané. Kdo chce, tak tu může studovat anglický jazyk – chodí za námi lektoři a nebo také i on-line. Firma nám přispívá na jídlo.
Do našich obchodů máme k dispozici VIP slevovou kartu a např. když hodně sportujeme, tak využíváme Multisportkartu. Jsou tu krásné sportovně laděné kanceláře a spoustu relaxačních zón, kde si můžeš odpočinout, nebo si vyřídit soukromý hovor. Sedíme blízko stanice metra B – na Zličíně.
Budeš mít možnost se dále vzdělávat a absolvovat různá školení. Pracujeme od PO-NE od 8:00 – 20:00 – krátký/dlouhý týden. Dostaneš mzdu 21.000,- + odměny a po 1 roce pak u nás mzda roste. Na našem případném setkání Ti můžeme ukázat, která židle bude přesně ta Tvoje.

Jak si představujeme našeho nového kolegu?

Umíš dobře český, nebo slovenský jazyk? Pokud máš zkušenosti s prací v obchodě je to pro Tebe i pro nás velké +, pokud ne, nic se neděje, rádi Tě vše doučíme. Rád/a sportuješ a víš, jak vypadá raketa, se kterou se hraje tenis, badminton, nebo squash ?

Co děláme?

Nikdy nevíme, jak náš den bude vypadat. Každý zákazník má své jedinečné potřeby a přání. Není možné se na všechny telefonáty, emaily a rozhovory připravit. Proto je potřeba otevřený přístup postavený na naslouchání se snahou najít řešení, které bude pro obě strany nejlepší.
Naše oddělení má soutěživého ducha. Proto si umíme pracovní dobu zpříjemnit společným soupeřením například v nejvíce odbavených telefonátech a v mnohém dalším.
Naším denním chlebem je tedy především vyřizovat požadavky k objednávkám, staráme se i o zahraniční zákazníky a pomáháme při výměně a vrácení zboží. Děláme věci, které mají smysl a kterým věříme.

Pokud se Ti to líbí, ozvi se nám, můžeme to spolu ještě probrat. Lucka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Řevnická 170/4, 155 21  Praha-Třebonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Slovenština (výborná)

Zadavatel

SPORTISIMO s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

SPORTISIMO s.r.o.
Řevnická 170/4
155 00  Praha
Česká republika